Творчість у тиші

марта 04 2016 Опубликовал в Новости My Favorite Things Количество просмотров: 900.

Проект, спрямований на творчий та соціальний розвиток дітей із вадами слуху та мови буде втілювати у життя наш Магазин “Світ креативу” у рамках програми “Активні громадяни” Британської ради в Україні. Проект під назвою «Творчість у тиші» написала Варвара Диордиева

Мета проекту – навчити дітей з вадами слуху та мови новим технікам самореалізації, новим видам творчості, надати їм можливість реалізувати свій внутрішній потенціал через творчість. Основною метою проекту є мотивація та надихання на творчість, а також надання інформації про подальший заробіток. Соціалізація таких дітей, ії творча направленість та монетизація їх хобі у майбутньому.

12801126_965267463550550_6681841459566064029_n

До речі, щорічно 3-го березня у світі відзначається Міжнародний день охорони здоров’я вуха і слуху (International Day for Ear and Hearing). Передбачається, що в цей день медичні та волонтерські організації в різних країнах повинні проводити заходи, спрямовані на те, щоб підвищувати обізнаність населення про можливі проблеми, пов’язані зі слухом. У свою чергу, ВООЗ обіцяє надавати державам, що складається в організації, всебічну підтримку при розробці і здійсненні національних програм лікувальної та профілактичної допомоги людям із захворюваннями вух і проблемами зі слухом.

На сьогоднішній день втрата слуху вважається найпоширенішою сенсорної формою інвалідності у світі. За даними ВООЗ, від глухоти та порушень слуху страждають більше 275 мільйонів чоловік. Основними причинами глухоти та приглухуватості (неповної втрати слуху) називають хронічні інфекції вуха, ряд захворювань: краснуха, кір, паротит, менінгіт, — а також вплив деяких лікарських препаратів і шкідливих факторів навколишнього середовища, в першу чергу, шуму.

На думку медиків, близько половини всіх випадків глухоти та інших порушень слуху можна запобігти, усунувши причини їх розвитку. У числі превентивних заходів найчастіше називають імунізацію населення, охорону здоров’я матері та дитини, забезпечення гігієни праці. Крім того, лікарі дають поради батькам. Зокрема, рекомендується стежити, щоб у вуха дитини не потрапляла брудна вода; не шльопати дитину, особливо по вухах; навчати дітей не вставляти у вуха сторонні предмети; у разі будь-яких тривожних симптомів негайно звертатися в лікарню.

Більше про програму Active Citizens Kirovohrad у групі

P.S. Дякуємо Вікторії Талашкевич за чудовий прес анонс.

Другие статьи похожей тематики:

Новое хобби: кофейные деревья
Color trends: summer 2012
Оригинальные свадебные арки

Нет ответов пока

Оставить комментарий

два × 1 =