Перейти до вмісту
Главная страница » Прогнози на хокей

Прогнози на хокей

hockey

Хокей – доволі цікава, але складна гра. Матчі всіх ліг кожен фанат має змогу переглядати без проблем, відслідковуючи гру за грою, збираючи цінну інформацію, та аналізуючи ігрову тактику кожного гравця. Не дивно, що прогнози ставок на хокей користуються неймовірною популярністю серед беттерів. Втім, якщо в людини відсутні видатні аналітичні здатності, це ще не означає, що на хокей прогнози України робити не потрібно.

Кожен беттер завжди має змогу вивчити прогнози від досвідчених експертів. За допомогою аналітичних матеріалів і новачка, і справжні любителі можуть робити ставки на хокей та отримувати доволі значний дохід. Якісні прогнози дозволять отримувати стабільний заробіток майже кожен день. Навіть якщо спорт є всього на всього недолугою розвагою, це не означає, що новачок не має змоги спробувати свою вдачу в букмекерських конторах.

Як правильно прогнозувати ставки на хокей, та що для цього необхідно знати

Не дивлячись на популярність цього виду спорту в багатьох європейських країнах та за океаном, ставки на хокей все ніяк не можуть досягнути об’ємів ставок на футбол та теніс. І якщо в разі з європейськими змаганнями це тлумачиться малою кількістю трансляцій поєдинків, то в Америці ставки на хокей просто не витримують конкуренції з боку парі на американський футбол та баскетбол. Все це призводить до того, що в більшості букмекерських контор світу, верхні ліміти на хокейні ставки звичайно невеликі, а маржа досить незначна.

Переваги прогнозів і ставок на хокей

Ставки на хокей мають багато переваг, розглянемо оснівні з них:

 • Різкий перехід переваги від одної команди до іншої. В хокейних протистояннях доволі часто гра супроводжується несподіванками та камбеками, коли одна з команд, подібно «Феніксу», воскресає з попелу у, здавалось би, вже програному матчі. Саме за цю особливість багато гравців недолюблює хокейні ставки. В той же час, професійні гравці, які знають, як робити прогнози і ставки на хокей, вважають, що подібна непередбачуваність може бути самою справжньою перевагою. Якщо правильно її використовувати, то виграш на високих коефіцієнтах буде переслідувати гравця все частіше.
 • Висока частота матчів. Так як і у баскетбольних команд, хокейні клуби проводять свої матчі один раз в 2 – 3 дні, що дозволяє весь час бути в курсі їх поточної ігрової форми, а також відстежувати психологічний стан та состави команд. Крім того, висока частота матчів робить хокей придатним до якісного статистичного аналізу, що також відноситься до найбільш очевидних переваг цього виду спорту.

Недоліки прогнозів і ставок на хокей сьогодні

Щоб добре орієнтуватися в особливостях прогнозів та ставок на хокей, необхідно також знати їх недоліки, це можуть бути:

 • Невелика кількість трансляцій. Хокейні поєдинки, звичайно, транслюються виключно на локальному рівні, тому стежити за станом гри в режимі реального часу має можливість тільки вузьке коло беттерів. На щастя, гарний інтернет з легкістю вирішує цю проблему. Тим не менш, навіть високошвидкісний інтернет не дозволяє обійти відставання трансляцій від реального часу, що робить гру в «Лайв» режимі доволі складною.
 • Невисокі ліміти ставок та велика маржа. Не самий високий рейтинг хокею в букмекерських конторах визначає також той факт, що верхні ліміти ставок на цей вид спорту традиційно скромні. Виключення складають лише поєдинки ліги НХЛ. Проте максимальна доступна для ставки сума в цьому випадку, незмінно менша, аніж в тому ж НБА. Крім цього, хокейна лінія обумовлюється ще й доволі високою маржею.

Передматчевий аналіз в хокеї для здійснення прогнозів в Україні

Стратегія ставок на хокей здебільшого залежить від аналізу, який гравець провів перед грою. Для того, щоб об’єктивно аналізувати можливості команд, та вибирати найбільш вірогідний результат під час здійснення ставок, необхідно враховувати наступні фактори:

 1. Поточна форма суперників. Не дивлячись на те, що в хокей частіше всього грають трьома п’ятірками, та, здавалося б, спади в цьому разі не так помітні, беттер не може упустити цей важливіший елемент передматчевого аналізу зі своєї уваги. Особливу увагу необхідно приділити останнім 3-5 матчам. Також варто не забувати, що домашні та виїзні ігри команди – це велика різниця, тому перед тим, як здійснювати ставку, аналізуйте результати цих поєдинків окремо, з урахуванням того, хто з суперників в звітному матчі грає вдома, а хто в гостях.
 2. Історія особистих протистоянь. Не дивлячись на те, що багато беттерів нехтує історією особистих протистоянь команд, концентруючи свою увагу на інших показниках, цей пункт аналізу є одним із важливіших в такому тактично важкому виді спорту. Ігрові моделі команд доволі часто виявляються несумісними, і один з суперників почуває себе вкрай некомфортно. Тому одна з команд виявляється сильнішою за іншу, не дивлячись на положення в турнірній таблиці, останні матчі, та інші показники.
 3. Турнірне положення та мотивація. Мотивація є одним з базових та найбільш очевидних пунктів, які беттери повинні взяти до уваги, здійснюючи прогноз на матч. Не варто переоцінювати роль класу команд, коли мова йде про надмотивацію.
 4. Список травмованих та дискваліфікованих гравців. Враховуючи той факт, що до середини сезону всі гравці досить сильно втомлюються, кожна травма вкрай важлива, та може вплинути на результат матчу. Щоб бути впевненим в своєму прогнозі, варто ретельно вивчити склад команд.

Рейтинг кращих букмекерів для здійснення ставок на хокей

Варіанти для укладання парі на хокей пропонує кожний букмекер, проте їх кількість, різноманіття та вигода значно відрізняються. Ми зробили рейтинг букмекерів на хокей, в який входять надійні для фінансових вкладів контори. Основними критеріями відбору були:

 • Повнота ліній та детальність розпису.
 • Наявність в лінії матчів другорядних ліг.
 • Велика кількість пропозицій для ставок в режимі реального часу.
 • Лояльність до прибуткових гравців.
 • Кількість трансляцій.

Розглянемо перелік кращих БК, яких можливо зробити прогнози на хокей сьогодні:

Назва закладуНаявність бонусів
FavbetДо 4500 гривен від першого поповнення
BetwinnerДо 100 євро на перше поповнення
Парі МатчДо 2500 гривен на перший депозит
Фан спорт100% від першого поповнення до 3000 гривен
Melbet2900 гривен в якості вітального бонусу

Прогнози на хокей на сьогодні, на який можливо зробити ставки в українських букмекерів

 1. «Динамо» Рига – «Сочі». Матч відбудеться 5 листопада. Так як останнім часом «Динамо» відмічається достатньо слабим підбором гравців, його склад не може демонструвати стабільні результати. У зв’язку з цим, експерти прогнозують перемогу «Сочі».
 2. «Вітязь» – ЦСКА. «Вітязь» останні часом демонструє доволі слабку гру. В останніх 4 іграх команда здобула лише одну перемогу, та навряд чи зможе реабілітуватися в грі з ЦСКА.
 3. «Динамо» Москва – «Амур». Матч також запланований на 5 листопада. Амур є однією з найслабших команд ліги, та займає 10 позицію в таблиці. Аналізуючи особисті зустрічі команд, явна перевага знаходиться на боці «Динамо».

Чи варто довірятися безкоштовним прогнозом ставок на хокей?

Безкоштовні прогнози ставок на хокей можна зустріти на багатьох сайтах. Проте не варто на 100 відсотків довіряти подібним ресурсам, так як безкоштовні прогнози доволі часто робляться для залучення аудиторії на сайт, а не для допомоги беттерам.

Перед тим, як зробити ставку, варто проаналізувати всі моменти, про які ми розповідали в даній статті, а безкоштовні прогнози ставок на хокей можуть лише допомогти закріпити Ваші вподобання.

Залишається нагадати, що безпрограшних прогнозів на хокей сьогодні не буває. Не дивлячись на відносну передбачуваність результатів, які може бути в хокеї, сліпа віра у фаворитів, навряд чи принесе гравцю прибуток. Отримати перевагу над лінією, роблячи прогноз ставки на хокей сьогодні допоможе лише уважність, освіченість та відмінне знання всіх правил.