Перейти до вмісту
Главная страница » Прогнози на криптовалюту

Прогнози на криптовалюту

bet87

У всьому світі, починаючи з «криптовалютного ралі» 2017 року, продовжується ажіотаж, викликаний стрімким ростом популярності криптовалют. І це не дивлячись на різкий відхід флагману криптовалютного ринку – біткойну – до середньомісячної відмітки нижче 7000 доларів весною 2018 року, при якому він за 3 місяці втратив половину ціни. Але поки держава намагається урегулювати обіг цифрових коштів в країні, громадяни намагаються заробити на змінах в курсі, вивчаючи прогнози на криптовалюту.

Не дивлячись на багато пасивних способів отримати прибуток з обігу криптовалюти, класичний трейдінг до цих пір є доволі привабливим способом заробітку. В цьому матеріалі ми розповімо про прогнози росту криптовалют, а також іншу цікаву інформацію стосовно віртуальних коштів.

Де можна знайти професійні прогнози на криптовалюту?

Багато людей чуло про існування криптовалютних торгівельних майданчиків, та самі мають бажання спробувати збільшити свій капітал на таких біржах. Однак це не так легко, як може здаватися на перший погляд. Щоб торгівля крипто валютами приносила прибуток, недостатньо простого везіння. Варто глибоко вивчити роботу всіх фінансових механізмів, а також розібратися у нюансах криптовалютної сфери.

Електроні гроші не забезпечуються золотим запасом держави, а їх курс схильний до сильних та частих коливань. Тому, наявність грамотних прогнозів росту криптовалют – це важлива умова, захищаюча вкладника від руйнівних вкладів.

Зручний та легкий спосіб отримати актуальний прогноз ціни криптовалют – скористуватися тематичними сайтами в мережі інтернет. Але якщо ввести в пошукову систему браузеру «прогнози криптовалют в світі на сьогодні», будь-яка пошукова система надасть сотні ресурсів з різними порадами, матеріалами та думками експертів. Виникає питання: якому аналітику довіритись, та як вибрати найкращі прогнози криптовалют, які будуть дійсно працювати?

Чи можна довірятися аналітичним матеріалам, щоб спрогнозувати ціни криптовалют?

Аналітичні матеріали, орієнтовані на далеку перспективу, несуть стратегічний характер, та складаються за результатами аналізу багатьох факторів – економічних, політичних, психологічних, правових тощо. Наприклад, різка зміна курсу криптовалюти може статися через новини про введення заборона на обіг цифрової валюти в одній с розвинених країн, так як це було з біткоїном у вересні 2017 року.

Саме тому, експерти, які займаються прогнозами ринку криптовалюти, повинні в режимі реального часу слідкувати за появою та розвитком факторів, які здатні вплинути на курси цифрових грошей. Але не кожен сайт може дозволити собі такого спеціаліста, а багатьом ресурсам це зовсім не цікаво, так як вони займаються іншими напрямками.

Крім цього, найбільш важлива та дійсно цінна аналітика або зовсім не афішується, або продається за гроші. Виключення становлять аналітичні матеріали трейдерів, які демонструють їх, щоб заробити репутаційні бали в цілях піару.

Поточні прогнози біржі криптовалют та типи сайтів, які їх пропонують

Поточні прогнози, з горизонтом планування від одного дня, базуються на пошуку та технічному аналізі вже сформованих тенденцій. Принцип складання таких прогнозів повністю аналогічний форекс-аналітиці. З цієї причини всі сайти, які пропонують аналітичні матеріали, як і у випадку з форекс-аналітикою, можна розділити на три великі групи:

 1. Ресурси, які спеціалізуються на аналітиці ринку криптовалют. Вони пропонують своїм клієнтам декілька видів прогнозів. На таких сайтах можна знайти щоденні прогнози по окремим крипто валютам, аналіз нових проектів, а також загальні довгострокові прогнози.
 2. Сайти-агрегатори, на яких зібрані аналітичні матеріали з інших ресурсів. Тому, власники багатьох порталів не займаються аналітикою криптовалют, а збирають матеріали зі сторонніх джерел та систематизують їх по різним критеріям.
 3. Онлайн-портали, які складають прогнози в якості додатку до основної послуги. Складанням аналітичних матеріалів займаються компанії, які розробляють курси по навчанню торгівлі на фінансових ринках, складають рейтинги криптовалюти, надають послуги криптоброкера. Тому, на своїх сторінках вони безоплатно викладають тільки частину прогнозів росту криптовалют в якості інформаційних матеріалів до своєї основної діяльності, а частину включає до пакетів послуг свої тарифні плани.

Таким чином, в мережі існує багато варіантів отримання актуальної інформації про зміни курсу цифрової валюти, але питання про те, яким відомостям довіряти, все одно залишається відкритим.

Методи криптовалютних прогнозів у 2021 році

Як уже було відмічено, прогнози на криптовалюту здійснюються по тим самим принципам, що і аналіз валютного ринку «Форекс». Існує два підходи, по яким аналізується світовий фінансовий ринок – це технічний та фундаментальний аналіз. Розглянемо їх більш детально.

Технічний аналіз для прогнозування росту криптовалют

Це є основою будь-якої трейдерської діяльності, яка також захоплює ринок криптовалют. При використанні технічного аналізу, в історії торгів знаходяться визначені закономірності та тенденції, які при схожих умовах повинні повторитися знову, та привести до прогнозуємого результату. Так складається прогноз про те, в якому напрямку та з яким темпом буде просуватися вартість кожної електронної валюти протягом заданого проміжку часу.

Фактори, що впливають на ціну, до діла не відносяться, так як головне правило технічного аналізу говорить, що у графіку, який формується в режимі реального часу, вже закладені та відображені всі причини, що вплинули на поведінку ціни криптовалюти. Залишається тільки знайти закономірність, використовуючи різні технічні прийоми та засоби – графічні та математичні.

Основними перевагами технічного аналізу є:

 • Простота. Результати використання такого методу завжди можна зобразити у вигляді графіків, в наглядній формі. Тому навіть починаючому трейдеру доволі легко розібратися з можливою зміною курсу криптовалюти.
 • Можливість миттєвого застосування. Як вже було відмічено, оскільки рух ринку вже враховує всі фактори впливу на ціну криптовалюти, її зміна в окремо взятому статистичному відрізку, формують визначену тенденцію. А будь-який тренд схильний до повторення, таким чином, завжди можна сказати, де та з якою вірогідністю буде знаходитися ціна у визначеному коридорі часу.
 • Виявлення трендів. У рамках технічного аналізу графіків криптовалют можна виявити початок формування тієї чи іншої тенденції, при збільшені якої курс валют буде поводити себе відповідним чином. Кожен трейдер може підібрати для себе із доступного методичного арсеналу чи розробити самостійну систему ознак, які вказують на виникнення тренду, щоб передбачити можливі амплітуди та частоту валютних коливань.

Правильне використання вищезазначеного методу аналізу криптовалюти дозволяє:

 1. Виявити напрямок поточної тенденції зміни курсу.
 2. Скласти прогноз майбутніх коливань.
 3. Визначити критичну точку кожного коливання.

Використання фундаментального аналізу для найкращих прогнозів криптовалют

Цей вид аналізу полягає у дослідженні зміни курсу електронних грошей у довгостроковій перспективі. В рамках вказаного методу, досліджуються всі відомості про криптовалюти, які поступають по офіційним та експертним каналам даних. Такий аналіз дозволяє зробити загальні прогнози криптовалют на сьогодні, як зміниться курс криптовалюти через місяць, а можливо і через рік.

У зв’язку з тим, що цифрова валюта досі знаходиться у стадії активного розвитку, намагатися визначити більш тривалі перспективи – недоречно. В будь-який момент можуть виникнути фактори, які у корні змінять довгостроковий тренд.

Фундаментальний аналіз криптовалют та їх перспектив розвитку базується на трьох принципах:

 1. Вартість електронної валюти змінюється на підставі визначених факторів.
 2. Ці фактори можливо встановити при детальному аналізі окремої криптовалюти.
 3. Якщо встановити всі фактори та ступінь їх впливу, можна спрогнозувати зміну курсу у довгостроковій перспективі.

Які прогнози трейдерів криптовалют краще використовувати ?

Наявні способи аналітики дозволяють створювати декілька видів прогнозів, у кожного з яких є свої переваги та недоліки. Умовно всі прогнози можливо класифікувати по часу дії та перспективності.

По часу дії їх можна поділити на:

 • Короткострокові. Щоб дізнатися результати аналізу криптовалют на сьогодні, варто скористатися короткостроковими прогнозами. Вони складаються на один-три дні, та містять максимально точну інформацію, стосовно найближчих змін вартості електронної валюти.
 • Довгострокові. Ці прогнози дозволяють дізнатися загальну динаміку зміни курсу електронної валюти на найближчий місяць. Їх головна ціль – своєчасно попередити про можливий прояв факторів, що ведуть до тривалого зниження вартості електронної валюти.

По перспективності криптовалюти поділяють на:

 • Перспективні. Прогнози містять відомості про монети, які набирають свою популярність. Вони використовуються для своєчасного інвестування в таку валюту з ціллю подальшого отримання прибутку.
 • Неперспективні. Ці прогнози містять інформацію про електронні гроші, які втрачають свою популярність, а їх курс починає спадати. Вони використовуються трейдерами для своєчасного продажу своїх накопичень, щоб не понести збитки.

Прогнози криптовалют на сьогодні

Ми зібрали актуальні прогнози біржі криптовалют на сьогодні, які базуються на основних принципах аналітики:

 • Etherium може досягти рівня 5000 доларів протягом тижня. Це може відбутися в зв’язку з високим рівнем інфляції в світі.
 • Bitcoin може зрости до 67 тисяч доларів протягом листопада 2021 року.
 • На початку 2022 року, ціна на біткоін може досягнути 100 000 доларів.
 • Цінність валюти XRP буде поступово знижуватись до 2022 року, тому вкладати гроші в неї прямо зараз не варто.

Яку аналітику вибрати для прогнозу росту криптовалют? Висновок

Як вже зазначалося, грамотний прогноз криптовалюти дозволяє якщо не розбагатіти, то, як мінімум, не стати жертвою фінансового краху. У будь-якого з існуючих методів аналітики є свої переваги та недоліки.

Для більш точного аналізу ринку криптовалют,прогнозу 2021 на сьогодні та найближчий час, правильно використовувати вищезазначені методи комплексно. Зміна курсу залежить від багатьох факторів, які можуть виникнути зовсім не очікувано. Тому, прогноз тільки по одному методу, більш за все, виявиться неточним.