Перейти до вмісту
Главная страница » Прогнози на волейбол

Прогнози на волейбол

volyball

Гру у волейбол не можна назвати дуже популярною дисципліною для бетінга. Не дивлячись на це, матчі з волейболу дуже гарно підходять для прогнозів. Щоб робити прогнози на волейбол в лайві, створювалися різноманітні стратегії. Існують капери, які займаються лише прогнозами на волейбольні зустрічі. Є гравці, для яких ставки на даний вид спорту являються основними.

Для того, щоб прогнози на спорт волейбол були складені вірно, то краще розбиратися зі всіма нюансами гри, враховуючи психологію кожного гравця команди. Деякі секрети щодо прогнозування Вам відкриє дана стаття.

Чи існують безкоштовні прогнози на волейбол

Волейбол кожного року стає більш привабливим видом спорту для ставок, так як в мережі збільшується кількість безкоштовних прогнозів. Але навіть не половина з них якісна.

Відповідальні і надійні сайти публікують прогнози на волейбол від професіоналів, які часто використовують звичайні гравці для аналітики. Також можна знайти безліч корисних порад та важливі факти, які аргументують той чи інший результат.

В Інтернеті розміщують і прогнози за гроші, які майже не використовуються користувачами. Це тому, що у вільному доступі знаходиться цінна думка експертів. Серед них можуть бути тренери, гравці, що закінчили кар’єру та ін.. Вони часто публікують огляди матчів і надають також інсайдерські свідчення.

Для створення комплексної аналітики потрібно трансформувати увесь потік інформації. Надалі вона надасть можливість робити прогнози на волейбол з великими шансами на гарний результат.

Прогнози на волейбол: на кого краще сьогодні зробити ставку

Різноманітні турніри проводяться по всьому світу протягом цілого року. Щороку проходить Чемпіонат світу чи континенту.

Через те, що волейбол являється олімпійським видом спорту, то один раз на 4 роки відбуваються головні змагання. Якщо великих турнірів не планується, то поціновувачі ставок на спортивні заходи можуть прогнозувати будь-який національний чемпіонат чи турнір для не професіоналів. Можливо це за наявності відповідних ліній у букмекера.

Професіонали у прогнозуванні кожного дня надають привід для ставок. Обирати можна будь-який турнір, який цікавить користувача. При цьому рекомендується розмежовувати приватні, ангажовані та об’єктивні прогнози на волейбол сьогодні.

Лише останні з перерахованих можуть використовуватись для прийняття обґрунтованих рішень. Краще за все доповнювати їх власною аналітикою чи хоча б просто порівняти з думкою схожих експертів.

Прогнози та ставки на різні види волейболу сьогодні

Як спортивна дисципліна, волейбол має не декілька підвидів гри. В залежності від обраного виду, ставка та прогноз можуть мати відмінності.

Волейбол поділяється на різновиди:

 • Класичний
 • Пляжний
 • Міні-волейбол
 • Піонербол

Для бетінгу характерний класичний варіант гри. Тут представлені як чоловічі, так і жіночі команди. Прогнози на матчі волейбол в обох випадках може надавати один і той самий капер. Жіночий волейбол має меншу популярність. Пояснюється це тим, що жіночі турніри проводяться дуже рідко, на відміну від чоловічих.

Чи роблять прогнози на пляжний волейбол

Крім класичного, пляжний та інші види цього спорту не мають такої популярності серед гравців. Але це не означає, що букмекери не пропонують їх у своїх лініях. Прогнози на пляжний волейбол повинні враховувати сезон гри, в основному це літня пора.

Для чого створені прогнози на спорт волейбол

В основному, прогнози на матчі волейбол використовують користувачі букмекерських контор, щоб прийняти рішення стосовно ставок на результат зустрічі. Насамперед вони стосуються не тільки результату матчу, але і інших подій – сума балів кожного учасника, кількість «сіткових» м’ячів і не тільки. Ставка можна ставити навіть на помилку, заміну гравця або іншу не важливу подію. Варіації залежать від розпису певної події в букмекерській конторі.

Досвідчені експерти по прогнозуванню радять слухати лише прогнози на волейбол від професіоналів. Через те, що деякі турніри становляться дуже популярними, свою некомпетентну думку висловлюють велика кількість людей, які нічого не тямлять у цьому спорті. Тому не варто прислухатися до таких псевдо «експертів». Дослухаючись до їх порад результатом стане неправильно обране рішення і в майбутньому втрата коштів.

Як шукати прогнози на волейбол від професіоналів

Найкраща рекомендація для новачків – шукати лише надійні ресурси, які зарекомендували себе з гарного боку. Потрібно одразу пропускати коментарі, де міститься ангажована думка. Експерти ніколи не покладаються на симпатію до команди.

Професіонали зажди спираються на факти, статистичні дані і аналітику. Тому складати прогнози на волейбол сьогодні дуже складно. Більш того досвідчена людина має пояснювати свій прогноз та аргументувати свій вибір.

Головне слідувати наступним правилам для відбору прогнозів:

 1. Знайти фахівця з позитивною репутацією.
 2. Статистика прогнозування від автора повинна бути завжди відкрита для перегляду.
 3. Аналіз відгуку, пошук суб’єктивних свідчень.
 4. Наявність аргументів на певний результат.
 5. Порівняння декількох думок від різних експертів.

Найбільшої уваги потребує останній пункт, тому що він дозволить зробити висновок про варіанти розвитку подій для певної ситуації. Якщо думка двох фахівців збігається, то шанси на перемогу автоматично збільшуються.

Прогнози на матчі: де робити ставки на волейбол

Існує безліч БК, які пропонують зробити ставку на будь-яку спортивну подію. Краще за все підійде компанія, у якої в арсеналі є мольний додаток. З його допомогою можна робити ставки онлайн не тільки до початку трансляції матчу, але і під час самої гри (Лайв-режим).

Букмекерська компанія обов’язково повинна мати гарну репутацію і бути надійною. Інакше неадекватна політика контори не дасть вивести виграні кошти.

Однозначно, перед тим, як зробити ставку потрібно вивчити рейтинги БК і обрати найкращу.

Прогнози на волейбол у Лізі націй

Напевно кожен фанат волейболу знає, що таке Ліга націй. Це турнір, який проходить кожного року серед національних збірних. У 2021 році він виступає головним та основним етапом для підготовки к Олімпійським іграм. Цього року кожна з команд за декілька тижнів має зіграти 15 матчів. 4 кращі з них зустрінуться з суперниками ще двічі.

Прогнози на волейбол ліга націй пропонують таблицю з фаворитами та аутсайдерами від контори Мелбет.

СтавкиРозмір коефіцієнта
Poland3,0
Brazil4,5
Russia6,0
Serbia7,0

Дивлячись на таблицю можна зробити висновок, що Польща – головний претендент на перемогу, що має коефіцієнт 3. Не дивлячись на те, що Росія була переможцем два останні рази, наразі вона займає 3 позицію в таблиці, яка дає прогнози на волейбол ліга націй.

Рекомендації, щодо прогнозів на матчі у волейболі

Читаючи прогнози на спорт волейбол стосовно Ліги націй, і у подальшому плануючи ставку, головне враховувати наступні пункти:

 1. Слідкувати за результатами останніх зустрічей, де брали участь збірні. Це дозволить зробити правильну оцінку їхній мотивації і актуальній формі.
 2. Проаналізувати статистичні дані, динаміку ліній і коефіцієнтів від БК.
 3. Приділити увагу інтерв’ю з тренерами, капітанами команд та гравцями.
 4. Пошукати інформацію стосовно дискваліфікації гравців, а також дізнатись чи відбувались зміни у складі.
 5. Зробити аналіз персональних зустрічей, минулих матчів, турнірних таблиць.
 6. Роблячи прогнози на пляжний волейбол брати до уваги пору року.

Волейбол – гра, яка відносить до тих видів спорту, які не складно прогнозувати. Кожного дня в мережі з’являються десятки прогнозів на будь-який матч. Головна проблема аматора – знайти професійну та правильну думку.